Brief History

1962

yılında küçük bir atölyede kaplama ve kereste satışı üzerine faaliyete başlayan firmamız; Kurucumuz Mehmet Hayri Sağlamcı‘nın bilgi ve tecrübesi ile çok kısa sürede başarılı kazanımlar elde etmiştir.

Mehmet Hayri Sağlamcı’nın izinde yürüyen sonraki kuşaklar, firmayı yeni yatırımlarla daha da güçlendirdi ve yaklaşık 700 kişinin istihdam edildiği, güçlü bir şirket haline getirdi.

2004

Sağlamcılar A.Ş kalifiyeli personel ile alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sürdürerek; 2004 yılında sektöründe elde ettiği deneyimler ve birikimleri kullanarak; MASPOWER markası adı altında üretim hayatına başlamış ve PVC kapak üretiminde kısa zaman içinde sektöre yön veren bir kuruluş haline gelmiştir.

2007

yılında yüksek teknoloji ile donatılmış otomatik ve manuel boyahane hattını da oluşturmuş ve kalite çizgisini en yükseğe taşımıştır.

2009

yılından itibaren ahşap kaplamalı kapak, lake boyalı kapak çeşitlerini de üretimine eklemiştir.

2009

yılında MASDOOR markası ile kapı üretimini de bu süreçte üretim prosesine dahil ederek üretim hattını genişletmiştir.

2010

yılında DOLICHE markası bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü mobilya ve aksesuar, üretimi ile entegre bir tesis haline gelmiştir.

SAĞLAMCILAR ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş müşteri odaklı çalışma sistemi ile müşteri talep ve sorunlarına zamanında müdahale ederek Kalite kontrol sistemi ile yukarıda belirtilen tüm aşamaların sorunsuz işlemesini sağlamaya çalışmaktadır.