News

MASPOWER İNTERMOB 2016

Ağaç işleme makine ve teknolojileri alanında sektörün öncü firmalarının ürünlerini görücüye çıkardığı, sektör trendlerinin belirlendiği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak siz değerli ziyaretçilerimize keyifli anlar yaşatmaya devam ediyoruz.

KAPI SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜME HAKKINDA..

Artan konut üretimi ve kentsel dönüşüm projeleri kapı sektörüne olumlu yansıyor. Kapı talebinin artmasıyla kapı imalat makinelerinde de hareketliliğin yaşandığı Türkiye’de 2014 yılında yaklaşık 150 milyon dolarlık kapı imalat makinesi üretildi.

TÜRK KAPI FİRMALARI YURT DIŞINA HEM SATIYOR HEM YATIRIM YAPIYOR

Bilindiği üzere kapı sektörünün pazarı sadece Türkiye ile sınırlı değil. Türk üretici firmaları için yurt dışında birçok önemli ihraç pazarı mevcut.

MARKALAŞMA HAKKINDA

Masdoor markalaşmadan önce 47 yıllık geçmişe sahiptir. 2004 yılında da sektörde elde ettiği deneyimleri ve birikimleri kullanarak, 'MASPOWER'markası adı altında üretim hayatına başlamış ve PVC kapak üretiminde kısa zaman içinde sektöre yön veren bir kurulıuş haline gelmiştir.

MASPOWER İNTERMOB 2017

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayii ve aksesuarları sektörünün öncü firması olarak en yeni ürün ve hizmetlerimizi görücüye çıkardığımız, yerli ve yabancı ziyaretçilerimiz açısından etkin ve verimli bir fuar geçirdik.

MASPOWER İNTERMOB 2015

Tüyap İstanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde buluş INTERMOB İstanbul - Uluslararası Mobilya Orman Ürünleri ve Ağaç İşleme Teknolojileri Fuarında yenilikçi ürünlerimizi ziyaretçilerin beğenisine sunduk.